Ana Sayfa SAĞLIK Anne & Bebek
Otribebe Yumuşak Uçlu Nazal Aspiratör + 2 Adet Yedek Uç
  • Otribebe Yumuşak Uçlu Nazal Aspiratör + 2 Adet Yedek Uç
Otribebe Yumuşak Uçlu Nazal Aspiratör + 2 Adet Yedek Uç
Ürün Kodu : 5051562010308       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Tıkanıklıkta Etkili

Otribebe imzalı aspiratör, bebeğinizin burnunu kolayca açabilir. Onun daha rahat nefes alması için idealdir. 2 adet yedek ucu mevcuttur. Bu uçlar yardımıyla bebeğinizin burnunu açabilir, onun daha iyi bir uyku çekmesini sağlayabilirsiniz.


Değiştirme Süresi

Her ucu bir kez kullanmak gerekir. Aynı ucu ikinci kez kullanmak pek hijyenik değildir. Bu nedenle ucu aspiratöre takın, bir kez kullanın ve atın. Her işlemde yenisini kullanmanız gerekir. Bebeğinizin sağlığı ve burun hijyeni için bu şekilde kullanmak yeterlidir.


Kullanım Süresi ve Zamanı

Bebeğinizin burnu tıkandıkça bu üründen yararlanabilirsiniz. Rutin bir kullanıma gerek yoktur. Tıkanan burunları açmak için kullanılır. Bu sebeple devamlı kullanılmasına gerek yoktur. İşiniz düştükçe bu üründen yararlanabilirsiniz.Kolay Kullanım

Nazal burun aspiratörünü kullanmak çok zor değildir. Daha önce kullanmamış olanlar dahi kolayca bu aspiratörü kullanabilirler. Kullanmadan önce mutlaka bir bilene danışmak gerekir. Ürünle ilgili tüm detaylar, kullanım kılavuzu içinde yazılıdır.


Bebeğinizin Canı Yanmaz

Hijyenik burun aspiratörlerini kullanırken bebeğinizin canı yanmaz. Burun içine aspiratörün ucunu doğru şekilde yerleştirmek gerekir. Çok derinlere sokulursa bebeğinizin canı yanabilir. Bunu önlemek adına aspiratörün ucunu doğru bir şekilde takmak gerekir.


Nasıl Kullanılır?

Otribebe imzalı aspiratörü kullanmadan önce muhakkak bebeğinizin burnunu güzelce nemlendirin. Yıkayabilir ya da ıslak mendille nemlendirebilirsiniz. Ardından gerektiği gibi aspiratörün ucunu burun deliklerine sokun. Bebeğinizin daha rahat uyumasını sağlayabilirsiniz.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.